www.budowniczowie.com.pl
+696 387 774 Budowniczowie, Wojciech Cymerys, Nowiny 60, 12-100 Szczytno

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1990r. Od początku swojego istnienia budujemy domy drewniane z bali i płazów zacinanych na węgłach na styl wieńcowy. Oferta zawiera domy z drewna wykonane w nowoczesnej technologii.

W ostatnich latach coraz bardziej powszechne stają się domy drewniane oraz ogólnie budownictwo z drewna, ponieważ jest ono gwarancją mieszkania ekologicznego, zdrowego oraz oszczędnego. Tatra House jest firmą posiadającą długoletnie doświadczenie w budownictwie drewnianym. Początkowo budowaliśmy domy drewniane z bali na terenie Finlandii, gdzie poznaliśmy i udoskonaliliśmy technologię wykonania domów drewnianych. Obecnie tą technologię stosujemy z powodzeniem budując nowoczesne domy z drewna na terenie całej Europy, a przede wszystkim w Polsce. Nasze domy są wykonane w wysokim standardzie. Drewno pochodzi ze Skandynawii, co zapewnia niezawodność i gwarancję jakości. Właśnie dlatego realizacje firmy Tatra House są doskonałym wyborem. Nasza oferta zawiera także garaże drewniane, altany z drewna oraz ogrody zimowe. Zapewniamy szereg praktycznych rozwiązań dla każdego inwestora.

Budujemy na terenie całej Polski, od fundamentów aż po dach. Wspieramy inwestorów również w kwestiach projektów. W razie potrzeby służymy radą w kwestii praktycznych rozwiązań wpływających na komfort użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z Tatra House, niezależnie od typu i przeznaczenia domu jaki planują Państwo zrealizować. Gwarantujemy terminowość, solidność popartą wieloletnim doświadczeniem, wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.popdis